NamuLinija.lt - AMWAY produktai į namus / AMWAY produktai / GLISTER™ burnos priežiūra / GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų (50 ml)(9949)   Spausdinimui

GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų (50 ml) tik už 10,94 €

GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų (50 ml)(9949)
9949
50 ml

Šiuo metu turima Kaina: 13,87 €
Jūsų kaina: 10,94 €

„Glister” koncentruotas mėtinis burnos skalavimo skystis, skirtas išvengti dantų apnašų, – tai skystis, dėl kurio dantys tampa sveikesni. 

  • „Glister” burnos skalavimoskystis pašalina kenksmingus dantų akmenis ir saugo nuo jų atsiradimo, o taip pat kovoja su bakterijomis.
  • Suteikia malonų gaivumo pojūtį. 
  • Koncentratas.
  • Vieno buteliuko (50 ml) užtenka 100 kartų burnai skalauti.

Charakteristika

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po dantų plovimo naudojamas skystis padeda veiksmingai šalinti dantų apnašas. Burnos skalavimo skystis valo tas vietas, kurias sunku pasiekti dantų šepetuku ir dantų siūlu. Deja, dantis valyti tik šepetuku ir dantų siūlu neužtenka, kad iš burnos, skruostų, liežuvio ir gomurio būtų pašalintos visos rūgštys ir apnašos. Skalaujant burną skalavimo skysčiu, dėl jo sudėtyje esančių specialių sudedamųjų dalių, visos šitos vietos yra kruopščiai išvalomos.

Siūlomas naudojimo būdas

Pumpuodami buteliuką, į plastikinį puodelį įpilkite 5 porcijas skysčio, tada pripilkite vandens. Ryte ir vakare Išsivalę dantis šepetuku ir dantų pasta „Glister”, po 30 sekundžių išskalaukite burną skysčiu „Glister”.

Šiuo metu turima Kaina: 13,87 €
Jūsų kaina: 10,94 €

  +370 612 12468